O NAS

o-firmie

O FIRMIE:

Posiadamy sieć salonów marki Volkswagena i Audi zlokalizowanych w Centralnej Polsce. Nasze salony Volkswagena zlokalizowane są w Warszawie, Nadarzynie i Łodzi oraz salony Audi zlokalizowane w Warszawie, Wolicy k./Warszawy i  Łodzi. Dzięki temu, możemy zaoferować szeroki zakres usług oraz zapewnić najwyższą jakość i wysokie standardy obsługi klienta.

Od momentu powstania firma dynamicznie się rozwija czego efektem jest zdobycie po raz kolejny zaszczytnego pierwszego miejsca w rankingu dealerów w Polsce TOP50 oraz pobicie rekordu sprzedaży samochodów nowych w roku 2015 z wynikiem 15 702 sztuki. Dodatkowo w tym roku Łódzki oddział Krotoski-Cichy został laureatem prestiżowej nagrody Diamenty Forbesa za zajęcie 3 miejsca z dynamiką wzrostu 43,18%. Wyróżnienia i zajmowane przez nas pozycje potwierdzają naszą wysoką pozycję na rynku motoryzacyjnym.

Jesteśmy ekspertami w branży motoryzacyjnej. Wiedzę i doświadczenie łączymy z profesjonalizmem. Najlepsze rozwiązania dobieramy dla każdego Klienta indywidualnie, gdyż zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze.

Budujemy długoterminowe relacje z naszymi Klientami oparte na wzajemnym zaufaniu. Zawsze staramy się być rzetelnym partnerem oferującym kompleksowe usługi, co przekłada się osiąganą ocenę, w której ponad 95% naszych Klientów uważa nasze standardy jako bardzo dobre.

Wymiernym wyznacznikiem jest wynik ankiety zadowolenia, w której najwyższa nota określana jest jako „Klient szczególnie zadowolony”. Dlatego też przywiązujemy olbrzymią wagę do kwalifikacji i umiejętności pracowników, czasu trwania procesu usługowego, doradztwie przy współudziale klienta w procesie zakupowym, terminowości oraz dotrzymaniu obietnic. Obecnie w firmie zatrudnionych jest ponad 450 osób. Co czyni z nas również solidnego pracodawcę.

W ciągłej sprzedaży w naszych oddziałach posiadamy kilkaset nowych samochodów na stoku oraz aut używanych dostępnych od ręki.

Zapewniamy kompleksowe usługi w każdym zakresie związanym z użytkowaniem samochodu. Począwszy od sprzedaży samochodów nowych Audi, Volkswagen i Volkswagen Użytkowy, dla klientów indywidualnych i flotowych, poprzez serwis, ubezpieczenia, formy finansowania, naprawy powypadkowe, serwis blacharsko-lakierniczy, auto pomoc, odkup samochodów wszystkich marek i sprzedaż aut używanych do stacji demontażu pojazdów.

Zapraszamy do naszych salonów.

NASI PARTNERZY:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu internetowego.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Szczegółowe informacje znajdują się na tej stronie.